Оренда спецтехніки

Послуги

Популярна спецтехніка

Наші клієнти задоволені і довіряють нам

Як ми працюємо

1. Ви залишаєте заявку через телефонний дзвінок або форму зв’язку

2. Менеджер надає консультацію і відповідає на ваші запитання

3. Розрахунок вартості оренди спецтехніки або послуги

4. Детально обговорюємо умови співпраці і укладаємо договір

5. У призначений день здійснюється вантажоперевезення або подача техніки

6. По завершенні робіт надаємо вам необхідний пакет документів

Транспортна компанія «ДіПі Транс» пропонує послуги спецтехніки будівельного і дорожнього типу з досвідченим персоналом в Києві і Київській області. У нас можлива оренда спецтехніки наступних видів:

 • Автовишки до 50 метрів;
 • Самоскиди до 40 тонн;
 • Автокрани до 120 тонн;
 • Навантажувачі фронтальні до 3 м3;
 • Телескопічний навантажувач;
 • Міні навантажувачі до 1 тонни;
 • Екскаватори до 3 м3 та інші види обладнання.

Оренда будівельної спецтехніки – не єдиний напрямок нашої діяльності. Доступні в нашій компанії і послуги вантажного і пасажирського транспорту.

Наша компанія надає послуги оренди спецтехніки на довгостроковій і короткочасній (для виконання разових замовлень) основі. Надається спецтранспорт на прокат в межах Києва та Київської області з екіпажем. Вся спецтехніка нашого автопарку регулярно проходить техобслуговування.

Для зручності наших клієнтів перед наданням конкретної послуги будівельної техніки або дорожньої спецтехніки ми можемо отримати необхідні дозволи на проведення заданих завдань у відповідних інстанціях.

Послуги будівельної, дорожньої та іншої спецтехніки в Києві

Наша компанія надає своїм клієнтам для проведення комплексних робіт наступну спецтехніку:

 • Для земляних робіт – екскаватори, навантажувачі, бульдозери та самоскиди, 34 одиниці техніки;
 • Для будівельних робіт підійде оренда такої спецтехніки – автокрани, автовишки, автобетононасоси, екскаватори з гідромолотом, 22 одиниці техніки;
 • Для транспортування негабаритних вантажів – трали від 30 до 65 тонн, 7 одиниць техніки;
 • Для дорожніх робіт – катки, автогрейдери, 9 одиниць техніки;
 • Для перевезення співробітників на роботу або на будівельний об’єкт – автобуси з кількістю місць для сидіння до 45 чоловік, 37 одиниць транспорту.

У всіх випадках спецтехніка в оренду надається з досвідченими операторами з відповідною конкретних послуг кваліфікацією, а також дозволом на виконання завдань будь-якого типу (в тому числі і підвищеної небезпеки).

Спецтехніка в оренду від ДіПі Транс – основні переваги

У нас взяти в оренду спецтехніку в Києві та Київській області можуть як фізичні, так і юридичні особи. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці і гарантуємо виконання обов’язків відповідно до встановлених в договорі вимог.

Надані нашою компанією послуги з оренди спецтехніки характеризуються такими перевагами:

 • Підвищена надійність – все спецмашини компанії регулярно проходить необхідне техобслуговування;
 • Вигідна ціна на оренду спецтехніки – ми дотримуємося лояльного прайса, розрахунок вартості можливий як за годину, так і за зміну, для постійних клієнтів передбачена відстрочка платежу;
 • Оперативний документообіг – після виконання послуг швидко оформляємо бухгалтерську, транспортну та іншу необхідну документацію.

Замовляючи у нас послуги з оренди спецтехніки, ви отримуєте її подачу на об’єкт в обумовлений термін і можливість оплати виконаних робіт як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Наші менеджери оперативно підберуть необхідний тип обладнання, що підходить для виконання конкретних завдань, позначать особливості оренди і послуг будівельної спецтехніки, дадуть відповідь на всі ваші питання в онлайн режимі.

ДіПі Транс – ваш надійний партнер у виконанні будівельних, дорожніх, земельних та інших робіт. У нас доступна найвигідніша і оптимальна за умовами оренда спецтехніки в Києві та Україні. Ми надаємо своїм клієнтам можливість використовувати сучасне, надійне спецобладнання з мінімальними фінансовими витратами. За довгі роки роботи нам вдалося завоювати абсолютну довіру як приватних замовників, компаній, так і державних структур.

Меню