Як ми працюємо

1. Ви залишаєте заявку через телефонний дзвінок або форму зв’язку

2. Менеджер надає консультацію і відповідає на ваші запитання

3. Розрахунок вартості оренди спецтехніки або послуги

4. Детально обговорюємо умови співпраці і укладаємо договір

5. У призначений день здійснюється вантажоперевезення або подача техніки

6. По завершенні робіт надаємо вам необхідний пакет документів

Транспортна компанія «ДіПі Транс» пропонує послуги спецтехніки будівельного і дорожнього типу з досвідченим персоналом в Києві і Київській області. У нас можлива оренда спецтехніки наступних видів:

 • Автовишки до 50 метрів;
 • Самоскиди до 40 тонн;
 • Автокрани до 120 тонн;
 • Навантажувачі фронтальні до 3 м3;
 • Телескопічний навантажувач;
 • Міні навантажувачі до 1 тонни;
 • Екскаватори до 3 м3 та інші види обладнання.

Оренда будівельної спецтехніки – не єдиний напрямок нашої діяльності. Доступні в нашій компанії і послуги вантажного і пасажирського транспорту.

Наша компанія надає послуги оренди спецтехніки на довгостроковій і короткочасній (для виконання разових замовлень) основі. Надається спецтранспорт на прокат в межах Києва та Київської області з екіпажем. Вся спецтехніка нашого автопарку регулярно проходить техобслуговування.

Для зручності наших клієнтів перед наданням конкретної послуги будівельної техніки або дорожньої спецтехніки ми можемо отримати необхідні дозволи на проведення заданих завдань у відповідних інстанціях.

Послуги будівельної, дорожньої та іншої спецтехніки в Києві

Наша компанія надає своїм клієнтам для проведення комплексних робіт наступну спецтехніку:

 • Для земляних робіт – екскаватори, навантажувачі, бульдозери та самоскиди, 34 одиниці техніки;
 • Для будівельних робіт підійде оренда такої спецтехніки – автокрани, автовишки, автобетононасоси, екскаватори з гідромолотом, 22 одиниці техніки;
 • Для транспортування негабаритних вантажів – трали від 30 до 65 тонн, 7 одиниць техніки;
 • Для дорожніх робіт – катки, автогрейдери, 9 одиниць техніки;
 • Для перевезення співробітників на роботу або на будівельний об’єкт – автобуси з кількістю місць для сидіння до 45 чоловік, 37 одиниць транспорту.

У всіх випадках спецтехніка в оренду надається з досвідченими операторами з відповідною конкретних послуг кваліфікацією, а також дозволом на виконання завдань будь-якого типу (в тому числі і підвищеної небезпеки).

Спецтехніка в оренду від ДіПі Транс – основні переваги

У нас взяти в оренду спецтехніку в Києві та Київській області можуть як фізичні, так і юридичні особи. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці і гарантуємо виконання обов’язків відповідно до встановлених в договорі вимог.

Надані нашою компанією послуги з оренди спецтехніки характеризуються такими перевагами:

 • Підвищена надійність – все спецмашини компанії регулярно проходить необхідне техобслуговування;
 • Вигідна ціна на оренду спецтехніки – ми дотримуємося лояльного прайса, розрахунок вартості можливий як за годину, так і за зміну, для постійних клієнтів передбачена відстрочка платежу;
 • Оперативний документообіг – після виконання послуг швидко оформляємо бухгалтерську, транспортну та іншу необхідну документацію.

Замовляючи у нас послуги з оренди спецтехніки, ви отримуєте її подачу на об’єкт в обумовлений термін і можливість оплати виконаних робіт як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Наші менеджери оперативно підберуть необхідний тип обладнання, що підходить для виконання конкретних завдань, позначать особливості оренди і послуг будівельної спецтехніки, дадуть відповідь на всі ваші питання в онлайн режимі.

ДіПі Транс – ваш надійний партнер у виконанні будівельних, дорожніх, земельних та інших робіт. У нас доступна найвигідніша і оптимальна за умовами оренда спецтехніки в Києві та Україні. Ми надаємо своїм клієнтам можливість використовувати сучасне, надійне спецобладнання з мінімальними фінансовими витратами. За довгі роки роботи нам вдалося завоювати абсолютну довіру як приватних замовників, компаній, так і державних структур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field

Консультация менеджера
Качество спецтехники
Цена спецтехники или услуги
Final Score
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню