Навісне обладнання JCB для важких екскаваторів

навесное оборудование для JCB

Купуючи екскаватори-навантажувачі бренду JCB, ви отримуєте надійну та якісну техніку за прийнятною ціною. Це довговічна, універсальна машина із бездоганною репутацією.

Якісне навісне обладнання для моделей JCB

Якісне начіпне обладнання для JCB робить цю спецтехніку справжньою зіркою цього високотехнологічного сегменту. Особливо у фаворі важкі моделі JS220 та JS330. Їхня бездоганна працездатність і надійність підвищує спеціалізоване навісне обладнання.

JCB гарантує, що середня витрата дизельного палива коливатиметься в межах показника 11 л/год. Звичайно, показник залежить від інтенсивності навантаження та типу ґрунту, але все одно вражає.

Навісне обладнання підвищує надійність навантажувача та його універсальність у рази

Екскаватор-навантажувач JCB, надійний і бездоганний, як і все обладнання, що пропонується до нього. Навісне обладнання для важких екскаваторів ДЖСБ бездоганно та різноманітно: відвали для прибирання снігу, бокорізи, зуби, бурове обладнання, вила, бура, піка гідромолота, швидкознімання ковша, ножі на ківш, гідромолот, ковші та багато іншого. Розглянемо конкретні види навісного обладнання трохи докладніше.

Ковші

ківш загального призначенняКовші строго загального формату призначення: забезпечують якість результатів від процесу копання за рахунок інноваційного підходу до конструкції у плані профілю. Вивантаження та утримання вантажів будь-якого відповідного типу відбувається ідеально. Тип кріплення CAT. Зубці та адаптери JCB. Ефективна фіксація стопорних штифтів горизонтального типу. Палець розташований нижче звичного, що підвищує зусилля відриву, робить його найкращим серед екскаваторів свого класу. Навіть у критичних зонах та при інтенсивній експлуатації успішно протистоїть зносу. Його конструкція створена з інтеграцією матеріалу з аналогічними властивостями Hardox.

ківш посиленийКовші посиленого формату ідеальні, якщо роботи проводяться інтенсивно або дуже складному рельєфі. Допомагають ковші, відлиті з Hardox еквіваленту. Інноваційні особливості профілю надають їм унікальної робочої ефективності під час копання. Грунт та вивантаження виробляються з мінімальними витратами часу та палива.

ківш для просівуКовші для якісного просіювання. Оснащені системою конвеєрного типу для усунення небезпечного конструкції тертя. Воно виникає під час завантаження. Зручний варіант для транспортування через плоске дно. Барабан конічного типу у багато разів підвищує продуктивність та якість просіювання.

ківш кормкаКовші, оснащені ріжучою кромкою замість зубів, є ідеальним форматом, якщо потрібно рити траншеї та канави з плоским дном, при прокладанні комунікаційних інженерних мереж. Конструкція в іншому аналогічна суворій класиці. Бічні та фронтальні кромки різального типу ефективні завдяки матеріалу, аналогічному Hardox. Успішно протистоять зносу. Можуть похвалитися збільшеним терміном служби. Додатковий край не дає під час роботи пошкодити кабелі та трубопроводи.

Замок гідравлічного типу, швидкознімний

швидкозніманняКріпить надійно, але дозволяє зробити монтаж та демонтаж швидко. Допомагає інтегрувати в систему екскаватора: сортувальні захвати, ножиці гідравлічного типу для руйнування чи переробки. Саме вони дозволяють проводити безпечну та швидку заміну обладнання навісного типу. При цьому сам оператор не покидає кабіни. Час простою в рази скорочується за такого підходу.

Потужні фіксатори пружинного типу здатні функціонувати навіть у найекстремальніших умовах. Точка мастила немає, обслуговування практично не потрібно ніякого. Ковші можна перевертати. Вуш для підйому схильний до посилення.

Сортувальні захвати

захватПрацюють із підвищеною ефективністю. Обертання на рівні 360 градусів. Немає стопорів кінцевого типу. Навіть зношування нижніх кромок не заважають закрити захоплення. У комплект поставки входять шланги та плита для встановлення та запуску в робочий процес.

Щелепи можна розкрити на значну відстань. Комфортний і при переміщенні по габаритах вантажів. Щелепи перфоровані, це підвищує оглядовість і надійність кріплення матеріалів, що переносяться.

Ножиці гідравлічного типу для руйнування та переробки

ножниціНожиці доступні у 3 моделях: MP400, MP300, MP200. 200 означає зусилля 200 тн. Підходять для різання бетону та сталі або лише металевих елементів залежно від моделі. Кут повороту складає 360 °. Оснащуються двосторонніми кромками для різання.

Область застосування: утилізація будь-яких відходів, знесення або будівництво споруд та будівель.

Contractor: молоти гідравлічного типу

гідромолотХід поршня може піддаватися тонкому регулюванню з боку оператора. Довжина ходу та швидкість роботи можуть задаватися. Це дозволяє збільшити ефективність.

Акумулятори здатні забезпечити непрошибний захист автомобіля від стрибків тиску всередині гідравлічної системи. Комплектуються одразу пікою конусного типу.

Гідророзподільники відносяться до внутрішнього різновиду. Тому менш уразливі перед зовнішніми негативними впливами. Кріплення можуть бути як універсальними, і верхніми.

Гідромолот зменшує небезпеку спрацьовування вхолосту та зменшує знос. Зменшити небезпечні вібрації допомагають демпфери з гуми.

Стопорні пальці мають овальну форму і термін їхньої служби вдвічі довше за класичний варіант. Систему мастила в автоматичному типі легко перезаправити. В результаті час безперебійної роботи та належне мастило забезпечені у повному обсязі.

Professional ще більш надійні, економічні та ефективні.

Інші різновиди обладнання навісного типу:

  • ковші для зачистки траншей та планування ґрунту;
  • ковші для планування, оснащені функцією нахилу;
  • ковші, призначені для безпечного та якісного дроблення.

Встановлюйте лише сертифіковане, оригінальне обладнання, інакше можна зіткнутися з дорогим ремонтом або покупкою нового навісного типу на екскаватор.

jcb

Переваги надійної техніки в оренду

Оренда екскаватора JCB може стати вигідним рішенням, щоби не переплачувати, але працювати з комфортом. Техніка з якісним начіпним обладнанням за сезоном дозволить вам робити всі необхідні сезони без простоїв сезонного обладнання. Саме висока якість та надійність техніки та обладнання навісного типу збільшує загальну ефективність моделей цього бренду. Вони повністю відповідають високим європейським вимогам. Послуги екскаватора JCB підійдуть будь-якому відповідальному господареві.

Отримуйте в оренду спецтехніку, найкращі деталі та навісне обладнання. Можна орендувати екскаватор навантажувач, телескопічний навантажувач, безліч навісного обладнання для міні-навантажувача. jcb.

Економія: оренда екскаватора

Ви берете в оренду обладнання, яке ремонт бере на себе орендодавець. Економія очевидна. Співпраця може стати чудовим варіантом для тих, хто не може дозволити собі придбати таку розкіш у приватній власності. Ціни на послугу оренда екскаватора JCB можуть приємно здивувати.

Сила екскаватора JCB із якісним навісним обладнанням

JCB працює тільки на “чистому” моторному маслі завдяки наявності в силовому агрегаті протиточного клапана. Дуже низька витрата дизельного палива навіть при значних робочих навантаженнях та у складних ґрунтових умовах.

Інші переваги:

  • гальма дискового типу оснащені системою забійної автокомпенсації;
  • подачі повітря система комплектується спеціалізованим фільтром з функцією самоочищення;
  • модифіковане шасі збільшує в рази безпеку та надійність екскаватора;
  • всі колеса є поворотними та ведучими;
  • напрочуд простий догляд та обслуговування в сервісі;
  • завидна вантажопідйомність та компактні розміри;
  • рульова колонка повністю регулюється.

Рекомендуємо формат співпраці оренда екскаватора разом із обладнанням за сезоном. Так вам буде доступне вирішення більшого спектру завдань без зайвих витрат часу та сил. Оренда техніки завжди справна. За цим суворо слідкує її власник. Щоб працювати в комфортних умовах, зовсім не обов’язково купувати дороге обладнання. Його можна легко орендувати. Причому відразу з усім необхідним навісним обладнанням і на той термін, коли воно затребуване, а потім повертати назад. Жодних проблем не виникне, навіть замінити навісне обладнання на сезонне, а вже непотрібне здати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню