Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Телефонуйте (050) 477-77-77

Послуги телескопічного навантажувача на замовлення

Заповніть форму і наш менеджер прорахує точну вартість замовлення

Підберіть техніку під ваші завдання

Довго- та короткострокова оренда телескопічного навантажувача в Києві – одна з найбільш затребуваних послуг DP Trans. До неї звертаються як приватні особи, так і великі будівельні, господарські організації. Телескопічні навантажувачі належать до категорії спеціальної складської техніки. Його призначенням є виконання вантажних робіт у місцях із утрудненим під’їздом. В оренду надаються різні моделі даної спецтехніки, деякі з них можуть оснащуватися спеціальним навісним обладнанням, що розширює спектр операцій, що проводяться.

Переваги оренди

Навантажувачі доставляються в будь-який район Київської області та міста. Телескопічний автонавантажувач дозволить швидко та зручно впоратися з вантажними роботами та зведе до мінімуму витрати на ручну працю. Найм спецтехніки вигідний ще й тому, що в цьому випадку вам не доведеться купувати її в постійне користування та нести витрати на утримання та обслуговування.

Вирішивши взяти навантажувач із телескопічною стрілою в оренду від DP Trans, ви отримаєте наступний спектр переваг.

 • Оперативність подачі на об’єкт у Києві та області.
 • Відмінний технічний стан телескопічних навантажувачів та супутнього обладнання.
 • Доступні ціни на всі види машин.
 • Широкий вибір доступних моделей навантажувачів.
 • Прості та зрозумілі умови співпраці.

Телескопічна стріла автонавантажувача може бути обладнана стандартними вилами та люлькою для технічного персоналу. При оформленні заявки розкажіть про характер майбутніх робіт, щоб менеджери змогли підібрати найкращий варіант комплектації.

Для яких робіт підійде навантажувач із телескопічною стрілою

Послуги телескопічного навантажувача різноманітні. Вони можуть включати наступний спектр операцій.

 • Прибирання сміття.
 • Розробка твердого та пухкого ґрунту.
 • Очищення снігових завалів.
 • Знесення будівель та об’єктів.
 • Завантаження сипких матеріалів на палетах.
 • Перевалка щебеню, вугілля.
 • Проведення висотних робіт.

Оренда навантажувача з оператором може бути довгостроковою та короткочасною. У другому випадку спецтехніка буде надана на 1 зміну тривалістю до 8 годин.

Умови оренди

Спецтехніка надається з машиністом. Актуальну ціну позмінної оренди (Київ) можна дізнатися на сайті або розрахувати під час консультації з менеджерами DP Trans. Умови довгострокового прокату обумовлюються в індивідуальному порядку.

У вартість оренди не включено транспортування телескопічного автонавантажувача, яке розраховується індивідуально, виходячи з віддаленості об’єкта. Оплата послуг можлива як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Для оренди потрібно 100% передоплата, а час найму розраховується з прибуттям на об’єкт.

Якщо залишилися питання щодо умов обслуговування, або ви хочете розрахувати вартість оренди телескопічного навантажувача з урахуванням його транспортування, зв’яжіться з менеджерами DP Trans будь-яким зручним для себе способом.

Меню