1. Головна
 2. /
 3. Маніпулятори

Оренда кранів маніпуляторів: Київ та Київська область

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Телефонуйте (050) 477-77-77

Послуги маніпулятора у Києві

Найкращі маніпулятори для оренди за оптимальною ціною. Надаємо професійних операторів транспорту з досвідом та освітою. Доставка на об’єкт протягом однієї години після оплати.

Вантажоперевезення великогабаритних вантажів, будівельних, монтажних матеріалів не обходяться без маніпулятора — універсальної спецтехніки з широкою сферою застосування. Вигідна оренда крана-маніпулятора, яку надає компанія DP Trans, дозволяє успішно виконати навантаження, перевезення, розвантаження різних вантажів і скоротити витрати на виконання таких робіт.

Види маніпуляторів та область їх застосування

Кран-маніпулятор – це установка, зібрана на базі автошасі, яка здатна ефективно та швидко виконувати роботи без залучення додаткової техніки та бригади працівників. Умовно маніпулятори поділяються на два види:

 • низькорамні платформи з маніпуляторною установкою, що використовуються для транспортування вантажів з великою висотою;
 • бортові всюдиходи на шасі КамАЗ з КМУ, які мають покращену прохідність і легко долають бездоріжжя.

Також ця спецтехніка поділяється за типом стрілового обладнання (L-подібне або Z-подібне складання) та вантажопідйомності (невеликі, середні та важкі).

Наша компанія надає послуги маніпулятора для виконання монтажних, будівельних, вантажно-розвантажувальних, транспортувальних, ландшафтних, ремонтно-комунальних та інших видів робіт. При цьому ми враховуємо специфіку поставленого завдання, вантажопідйомність спецтехніки та інші умови.

Можливості маніпулятора

Крани-маніпулятори поєднують можливості автокрана та вантажного автомобіля, тому дуже потрібні на будмайданчиках. Вони мають гарну маневреність на вузьких вулицях, чудову прохідність в умовах бездоріжжя зі збереженням вантажу, що перевозиться. Маніпулятори забезпечують високу точність при проведенні робіт із вантажами, тому їх можна орендувати для подачі будматеріалів на висоту в обмежених умовах забудови. Використання гака, гідравлічного захоплення та іншого обладнання дозволяє всі процедури з навантаження/розвантаження та транспортування проводити швидко. Це дає можливість при замовленні послуг із краном-маніпулятором заощаджувати час та засоби замовника.

ТОП послуг крана-маніпулятора

У нашій компанії можна найняти маніпулятор для таких робіт:

 • перевезення будматеріалів;
 • переміщення різних конструкцій;
 • прокладання труб;
 • перевезення контейнерів, МАФів;
 • оренда маніпулятора для монтажу рекламних щитів;
 • навантаження та перевезення модульних споруд;
 • транспортування обладнання та інших робіт.

Крім того, надаємо в оренду екскаватори, самоскиди, автокрани та іншу спецтехніку для будівельних та ремонтних робіт.

Переваги оренди в ДіПі Транс

Вся техніка нашого автопарку у відмінному стані та регулярно проходить сервісне обслуговування. Надаємо оренду кранів-маніпуляторів, а також послуги спецтехніки в Києві на необхідний термін експлуатації – один або кілька днів або на тривалий час. Техніка доставляється на об’єкт, повністю готова до роботи. Кваліфікований персонал оперативно та акуратно виконає необхідні роботи.

Якщо потрібно взяти в оренду маніпулятор за вигідною вартістю – звертайтесь до ДіПі Транс. Ми пропонуємо чудові умови залежно від поставленого завдання.

Меню